Interfejs audio USB z wbudowanym mikserem, efektami audio i profesjonalnym przedwzmacniaczem mikrofonowym.
PreSonus Revelator io44 posiada wszystko, czego potrzebujesz do tworzenia wysokiej jakości nagrań i streamingu na żywo – przedwzmacniacz mikrofonowy XMAX-L dla profesjonalnego mikrofonu XLR plus złącza do podłączenia wszystkiego, od gitary po mikser DJ-ski.

Otrzymujesz również symetryczne wyjścia do podłączenia głośników oraz wyjście słuchawkowe, które współpracuje ze słuchawkami ze zintegrowanym mikrofonem, a wszystko to w kieszonkowym urządzeniu zasilanym z magistrali USB!

Revelator io44 posiada to samo przetwarzanie sygnału Fat Channel, które można znaleźć w stołach cyfrowych StudioLive. Dopracujesz swoje brzmienie lub przekształcisz je całkowicie za pomocą pogłosu, kompresji, korektora i fantastycznych efektów głosowych typu doubler, de-tuner, vocoder, modulator pierścieniowy, etc.

Interfejs wyposażony jest również w łatwy w użyciu mikser, który umożliwia miksowanie dźwięku z wielu aplikacji. Dzięki temu szybko i łatwo dodasz do swoich produkcji podkłady muzyczne, rozmowy ze Skype’a lub dźwięk z gier, a następnie wyślesz miks do wybranego oprogramowania streamingowego.

Przy zakupie Revelatora io44, Studio One Artist z gotowym szablonem ‘podcast’ otrzymujesz za darmo. Gratis otrzymasz również Studio Magic Suite, czyli pakiet efektów, instrumentów i innego oprogramowania o wartości ponad tysiąca dolarów!

Najważniejsze zalety:

Ultrakompaktowy, mobilny interfejs streamingowy 4×2 USB, 24-bity/96 kHz,
Możliwość podłączenia mikrofonów, gitar, słuchawek i źródeł stereo takich jak miksery DJ-skie,
○ 1 wejście mikrofonowe/instrumentalne XLR combo z zasilaniem fantomowym +48V,
○ 1 wejście liniowe stereo TRS ⅛”,
○ 1 złącze dla słuchawek z mikrofonem TRRS ⅛” stereo (wejście mikrofonowe, wyjście stereo),
○ 2 x wyjście główne TRS 1/4”,
Potężne, wbudowane przetwarzanie StudioLive,
Profesjonalnie przygotowane presety plus możliwość tworzenia, zapisywania, przywoływania i udostępniania własnych ustawień,
Zintegrowany mikser, który umożliwia łączenie dźwięku z trzech aplikacji jednocześnie,
W zestawie pakiet programowania Studio One Artist (polska wersja językowa) i Studio Magic!