Po udanym debiucie pieca Mooer Hornet Black, przyszła kolej na model Hornet White, z nieco innymi brzmieniami.

Bynajmniej nie jest to piec wyłącznie dla początkujących, czy osób szukających budżetowego sprzętu. Wysoka jakość konstrukcji i stylowy wygląd Mooer Hornet White srawia, że jest to świetny sprzęt za niewygórowaną cenę. Piec ten cechuje łączność Bluetooth do puszczania podkładów prosto z telefonu, dziewięć brzmień wzmacniaczy (na gitarę elektryczną, akustyczną i basową), trzy niezależne bloki efektowe (modulacja, delay, reverb) wraz z tap tempo dla modulacji i delay, które regulujemy osobnym przyciskiem. Co więcej, znajdziemy tu dziewięć presetów użytkownika, podświetlany wyświetlacz LED, podświetlane pokrętło wyboru brzmienia wzmacniacza na froncie, tuner, dwa tryby działania (LIVE/PRESET), dodatkowe gniazdo 3,5 mm AUX IN (do puszczania muzyki z zewnętrznych urządzeń), głośnik Custom 6,5″, odpowiednio dostrojone wyjście słuchawkowe 3,5mm, drewnianą kolumnę z specjalną rączką do noszenia na tylnej ścianie pieca.
Wymiary Mooer Hornet to: 290 mm (S) x 173 mm (G) x 255 mm (W), waga to 2,9 kg. Moc wyjściowa to 15 W RMS (20 W szczytowa), zasilanie dostarczane jest załączonym zasilaczem 18V DC. Dzięki wbudowanej funkcji Bluetooth, Mooer Hornet możemy wykorzystać także jako niedrogi odtwarzacz muzyki, prosto z naszego smartphone’a.

Brzmienia Mooer Hornet White Amp bazują na:

Clean. 1 FENDER 65 TWIN REVERB NORMAL CHANNEL
Clean. 2 MESA BOOGIE MARK III CLEAN CHANNEL
OD. 1 FENDER BLUES DELUXE OD CHANNEL
OD. 2 MARSHALL PLEXI 100
OD. 3 TWO ROCK CORAL OD CHANNEL
High-Gain. 1 MARSHALL JCM 900
High-Gain. 2 MESA BOOGIE MARK III LEAD CHANNEL
Bass AGUILAR DB 715
Acoustic MOOER ACOUSTIC
Efekty
MOD: Chorus / Phaser / Vibrato z Tap Tempo
DELAY: Analog / Tape Echo / Digital z Tap Tempo
REVERB: Room / Hall / Church

Dostępny natychmiast! Sugerowana cena Mooer Audio Hornet White Modeling Amp to 535,52 PLN, wliczając VAT. Po więcej informacji, zapraszamy na: http://www.mooeraudio.com