AL  DI MEOLA, NEIL ZAZA, TEN YEARS AFTER i ACID DRINKERS pomogą pobić Gitarowy Rekord Guinnessa na wrocławskim rynku 30 kwietnia 2011 roku! Przyjedź do Wrocławia i zagraj z nami!

Już możesz zacząć uczyć się chwytów słynnego utworu „Hey Joe” Jimiego Hendrixa, który zabrzmi i tego roku we Wrocławiu. Gitarowy Rekord Guinnessa to cykliczna impreza, na którą corocznie tłumnie przybywają miłośnicy gitar z całej Europy. Bicie rekordu, to nie tylko powtarzana co roku próba podtrzymania, należącego do nas, najlepszego na świecie wyniku. Spotykamy się również po to, aby posłuchać muzyki w wykonaniu mistrzów gitary. Co roku, oprócz części rekordowej, pojawiają się na naszej scenie gwiazdy światowego formatu. I w tym roku nie zabraknie muzycznych atrakcji!

gitarowy-rekord-guinnessa

30 kwietnia to cały dzień poświęcony muzyce gitarowej, kilkanaście godzin koncertów, najlepsi artyści, wspaniali gitarzyści i świetna zabawa. Po wspólnym biciu rekordu od godziny 17.00 na Wyspie Słodowej rozpoczynamy część koncertową. W tym roku każdy rekordzista na koncert w ramach Thanks Jimi Festival 2011 będzie mógł udać się bezpłatnie! Warto być z nami od rana i pobić rekord!

Wrocław miastem gitary!

Thanks Jimi Festival 2011 – dzień drugi
AL. DI MEOLA
NEIL ZAZA
TEN YEARS  AFTER
ACID DRINKERS’ ROCK GUITAR GUIDE

30.04.11 godz.17.00
Wyspa Słodowa

bilety: 30 zł – pierwsze 500 szt., 40 zł – przedsprzedaż, 50 zł – w dniu koncertu
bilety ulgowe: 20 zł – dla studentów posiadaczy legitymacji ISIC

DLA REKORDZISTÓW – bezpłatne !

Bilety do nabycia w Bileterach Empik, sklepach sieci Media Markt i Saturn, wszystkich punktach sieci  www.biletin.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl

rezerwacje: [email protected]