Stowarzyszenie Muzyczne Rockowe Ogródki zaprasza na VIII letnie Warsztaty Muzyczne w ramach XV jubileuszowego Festiwalu Rockowe Ogródki, które odbędą się w dniach 9 -13 lipca br. w Płocku.
Zajęcia w pięciu grupach instrumentalnych poprowadzą: Krzyszt of Misiak – gitara elektryczna, Filip Sojka – gitara basowa, Grzegorz Grzyb – perkusja, Roman Puchowski – gitara akustyczna i gość specjalny z USA Dave Latchaw – instr. klawiszowe (www.latchmusic.com). Dodatkowo wykład lutniczy należeć będzie do Pawła Kameckiego, David Laboga zaprezentuje swoje produkty w postaci przewodów i kolumn, a firma Canto pokaże pokrowce i futerały.

Zajęcia teoretyczne (od 10.00 do 14.00) odbywać się będą w salach Młodzieżowego Domu Kultury (ul.Tumska 9a), a na wieczorne jam-sessions zapraszamy od 20.00 do pubu Rock’69 (ul.Plac Narutowicza 2). Dla wszystkich uczestników mamy upominki, a dla szczególnie wyróżniających się nagrody, tryumfy, honory i owacje. Na zakończenie warsztatów uroczyste wręczenie dyplomów uczestnictwa i koncert zespołu „3 Jazz Soldiers + goście” promujący debiutancką płytę „Odłamkowa”.

 

 

Zapisy: (0 24) 268-90-70, lub www.rockoweogrodki.com.pl