opularna rodzina efektów Mooer Micro Preamp jak widać nie ma końca. Fani tych modelowanych mikropreampów mają do dyspozycji kolejne 3 nowe produkty: 016 Phoenix, 017 Cali-MkIV oraz 018 Custom 100.

Jak wszystkie efekty Mooer Micro Preamps, 016 Phoenix, 017 Cali-MkIV oraz 018 Custom 100 to prawdziwa reprodukcja brzmienia wzmacniaczy lampowych. Urządzenia cechują dwa kanały, 3-pasmowe EQ, kontrola volume, gain, bass, mid + treble, przełącznik CH/CAB dla wyboru kanału i aktywacji symulacji kolumnowej, true bypass, dioda status LED, metalowa obudowa, oraz zasilanie 9V DC. Zasilanie bateryjnie nie jest dostępne z uwagi na małe rozmiary urządzenia. Preampy można podłączać bezpośrednio do interfejsu audio, monitorów odsłuchowych czy zestawu naglośnienia PA, bez konieczności posiadania wzmacniacza czy kolumny.

Mooer Micro Preamp 016 Phoenix

Szybujący wśród płomieni, Mooer Micro Preamp 016 Phoenix to hołd nowoczesnemu i popularnemu wśród metalowców wzmacniaczowi niemieckiej produkcji. Przebijające brzmienie, ciemnie brzmiące środkowo-niskie pasmo, zwarty dół i masa gainu. Kanał clean to natomiast podróż od krystalicznie czystego po crunchowe brzmienie. Zakres gainu pozwoli na wszystko, od tłustych brzmień rytmicznych, po heavymetalowe, cieżkie riffy i strzelające ogniem solówki.

Sugerowana cena efektu Mooer 016 Phoenix Micro Preamp to 395,56 PLN, wliczając VAT.
Dostępność od sierpnia 2019.

Mooer Micro Preamp 017 Cali-MkIV

Wszechstronne i uniwersalne brzmienie kalifornijskich komb wreszcie zagościło w wersji Mooer Micro Preamp. Cali-MkIV to odtworzenie brzmienia jednego z najpopularniejszych wśród muzyków sesyjnych komba z USA. Kanał czysty to lśniące i sprężyste brzmienie. Natomiast, zakres gainu pozwala na uzyskanie lejących się bluesowych rifów, przejście w ostry crunch, czy zagranie wzniosłych solówek.

Sugerowana cena efektu Mooer 017 Cali-MkIV Micro Preamp to 395,56 PLN, wliczając VAT
Dostępność od sierpnia 2019.

Mooer Micro Preamp 018 Custom 100

Mooer Micro Preamp 018 Custom 100 to brzmienie oparte na 100 watowym, butikowym, sygnowanym wzmacniaczu o charakterze plexi. Dwa kanały, szerokie możliwości EQ oraz duży zakres gainu sprawiają, że preamp ten jest niesamowicie wszechstronny. Kanał czysty pozwala na uzyskanie brzmień w stylu amerykańskiej szklanki lecz z charakterystycznym ciepłem znanym z wzmacniaczy z UK. Kanał drive natomiast to już klasyczne brytyjskie brzmienie z nowoczesnym zacięciem oraz dużym zakresem gainu. Świetny i uniwersalny przedwzmacniacz.

Sugerowana cena efektu Mooer 018 Custom 100 Micro Preamp to 395,56 PLN, wliczając VAT. Dostępność od sierpnia 2019.
Po więcej informacji, zapraszamy na:
www.mooeraudio.com
https://muzyczny.pl/137150g_Gitary-Efekty-gitarowe-Efekty-do-gitar-elektrycznych.html