Popularny producent efektów z Kansas City, JHS, prezentuje fascynującą kolekcję 4 kostek fuzz, które oparto na legendarnych efektach i nazwano: „Legends OF Fuzz“

JHS Pedals Supreme to dokładna replika legendarnego efektu z Japonii: Shin-Ei Super-Fuzz. Kontrola odbywa się za pomocą Volume i Expand. Na boku urządzenia znajdziemy tu przełącznik Tone oraz unikalny przełącznik 'JHS Mode’. Jeśli szukacie klasycznego brzmienia octave fuzz, znanego z muzyki Pete Townsend, Black Keys, White Stripes, Beastie Boys, czy Mudhoney, to jest właśnie efekt dla Was.

JHS Pedals Smiley to soniczne odtworzenie wczesnosilikonowych efektów Fuzz Face. Jeśli chcemy tu wyczyścić brzmienie skręcając pokrętło volume w gitarze – Smiley robi to bez trudu. Rewelacyjny fuzz, który daje nam klasyczne barwy takich legend jak Hendrix, Clapton czy Gilmour, wszyscy używali tego brzmienia na niezliczonych albumach.

JHS Pedals Crimson to wierna replika urządzenia Mike Matthews Red Army Overdrive od Sovtek. Kontrola odbywa się za pomocą Volume, Tone, Distort. Na boku urządzenia znajdziemy przełącznik 'Mode’ który aktywuje unikalny tryb 'JHS Mode’. Jeśli kochasz brzmienia Smashing Pumpkins, Wilco, Sonic Youth, White Stripes czy Dinosaur Jr, ta kostka jest dla Ciebie.

JHS Pedals Bender to próba odtworzenia klasycznych brzmień kostek Tonebender, w srebrno-pomarańczowej wersji MK3 z 1973 roku, zwanej także 'Onomatopoeia’. Kontrola to Volume, Tone, oraz Attack. Na boku mamy 'JHS Mode’, który zwiększa gain i podbija środkowe pasmo, sprawiając że gitara jeszcze lepiej przebija się w miksie. Jeśli kochasz klasykę brzmienia Led Zep, Jeff Beck, The Beatles, czy Mick Ronson, Bender jest dla Ciebie.

Specyfikacja:
dodatkowo aktywowany tryb “JHS Mode” zwiększający gain i podbijający środek
przełącznik true bypass oraz dioda statusu LED
metalowa obudowa
gniazda 6,3 mm mono in / output, zasilanie 9V baterią, lub opcjonalnie zasilaczem 9V DC
pobór prądu 100 mA
wymiary (D x S x W) 144 x 92 x 51 mm
waga około 380 g

Wideo: