Travelcaster

Inspirowany ponad 60-letnią tradycją i dziedzictwem, najnowszy Traveler Travelcaster to pełnowymiarowa gitara o menzurze 25 1/2”. Przy wadze 2,35 kg i całkowitej długości 85,7 cm, Travelcaster oferuje poręczność bez strat na grywalności. Gitara jest wyposażona w 3 przetworniki single coil, 1 kontroler głośności, 2 kontrolery barwy, 5-pozycyjny przęłącznik przetworników i chromowane klucze 14:1. Główka z 3 kluczami po obu stronach i dwupunktowy mostek tremolo zwiększają stabilność stroju a stalowy mostek i kościane siodełko dają więcej sustainu i pełniejsze brzmienie.

Travelcaster urzeka również 22 tradycyjnymi progami medium jumbo, topolowym korpusem i klonowym gryfem. W zestawie jest także pokrowiec Traveler Guitar deluxe. Gitara jest dostępna w czarnym wykończeniu na wysoki połysk z podstrunnicą z palisandru lub w kolorze retro surf green z podstrunnicą z klonu. Travelcaster nawiązuje do tradycji, jednocześnie oferując innowacyjną, nowoczesną i mobilną alternatywę dla gitarzystów, którzy często podróżują. Instrument będzie dostępny od kwietnia.

Sugerowana cena detaliczna gitary Travelcaster Deluxe (kolor czarny lub surf green) wynosi, wliczając VAT, 1905,34 PLN.

http://www.travelerguitar.com/guitars/electric/item/travelcaster-deluxe-surf-green

http://www.travelerguitar.com/guitars/electric/item/travelcaster-deluxe-black

 

Traveler LTD EC-1

Pionierzy budowy gitar – ESP i marka Traveler zawiązały niespotykaną do tej pory współpracę, by zaprezentować Ci gitarę Traveler LTD EC-1 o pełnej menzurze (24 ¾”), wzorowaną na najlepiej sprzedających się modelach LTD EC. Udane wykończenie inspirowane modelami LTD i innowacyjne rozwiązania czynią z tej gitary świetny instrument podróżny dla gitarzystów wiernych marce ESP. Zaprojektowany pod ESP, aktywny humbucker daje wyraźne brzmienie i żywą artykulację, dodatkowo podreśloną przez stronę wizualną instrumentu. Gitara Traveler LTD EC-1 posiada rzeźbiony, mahoniowy korpus archtop, blokowane klucze, złoty, anodyzowany osprzęt, korpus fasetowany przy gryfie (ułatwiający dostęp do wyżych progów), regulowany mostek w stylu tune-o-matic, 6-warstwowy binding, bindowany gryf i inkrustacje na podstrunnicy w stylu LTD.

Stworzony przez Travelera system strojenia In-Body Tuning™ jest oparty na standardowych kluczach umieszczonych w korpusie, dzięki czemu główka nie jest potrzebna. W efekcie wrażenia z gry są takie jak przy graniu na gitarze o pełnej skali, pomimo że instrument jest 24% krótszy i 29% lżejszy niż model pełnowymiarowy. Wbudowany wzmacniacz słuchawkowy Traveler Guitar V2, pozwoli Ci grać na wysokiej głośności nie budząc sąsiadów. Przełączaj między kanałami clean, boost, overdrive i distortion używając przełącznika z odsłuchem w słuchawkach lub na ulubionym wzmacniaczu. Gitara posiada także wejście aux, do którego możesz podpiąć sprzęt mobliny i grać do ulubionych utworów.

Sugerowana cena detaliczna gitary Traveler Guitar LTD EC-1 wynosi, wliczając VAT, 3970,08 PLN.

http://www.travelerguitar.com/guitars/electric/item/ltd-ec-1-vb

http://www.travelerguitar.com/guitars/electric/item/ltd-ec-1-white

 

Traveler Ultra Light Electric Black Maple (wersja leworęczna)

Gitara Ultra Light Electric to najmniejsza i najlżejsza gitara elektryczna o pełnej skali, jaka jest dostępna na rynku. Posiada dwurzędowy humbucker o wysokim poziomie sygnału i lekkie, odłączane oparcie na udo. Gitara waży jedynie 1,36 kg i mierzy zaledwie 71 cm. Gitara Ultra-Light pasuje do dołączonego do zestawu pokrowca, który z łatwością mieści się do samolotowych schowków na bagaż podręczny. Traveler Guitar Ultra-Light Electric to świetne rozwiązanie dla podróżujących gitarzystów, którzy poszukują najmniejszej i najlżejszej altenatywy swojego instrumentu. Gitara będzie dostępna w wersji leworęcznej od końca czerwca.

Sugerowana cena detaliczna gitary Traveler Ultra Light Electric Black Maple LEFT wynosi 1905,34 PLN.

http://www.travelerguitar.com/guitars/electric/item/ultra-light-electric-black-left-handed